ברוכים הבאים למנויים בקהילת עסקטמוני!

כאן תוכלו לשמוע מה חדש, להתעדכן במפגשים הקרובים ולצפות בתמונות וסרטונים ממפגשים קודמים.

רוצים לתרום לקהילה?
//

הודעות

קונים קרוב וטוב! אירוע פתיחת שנה בגוננים

פתיחת שנה בגוננים 2.9- קונים קרוב וטוב!! הפנינג משפחות- שעות אחה"צ מגינת מכוור, דרך רחבת הספריה, עד חורשת חוג'ה שנה שניה בה נקיים אירוע חשיפה לתושבים- שיכירו את העסקים המקומיים ויקנו מהם מוצר/שירות באירוע ניתן להכניס הכלללל תהיו יצירתיים, אנחנו זורמים! האירוע מיועד למשפחות האירוע בהובלת קהילת העסקים המקומית- עסקטמוני ובשתפ מלא עם שכונה צעירה ומנהל גוננים באירוע יהיו עסקים החברים בקהילת העסקים וישנה אפשרות גם לעסקים מקומיים שעוד לא חברים בקהילה להצטרף- נשמח שתקחו חלק ותהנו מהיחד שהקהילה יכולה לייצר בטופס המצורף תציעו מה תרצו לתת באותו אירוע, אנחנו שם יחד בשביל העסקים המקומיים אפשרות להעביר סדנה, למכור מוצרים, להציע שירות, לאסוף לידים וכל שעולה על רוחכם רוצים להציע את עצמכם? מלאו את הטופס

המאיץ השיווקי

שיחות לימוד ויעוץ- כתיבה ברשתות חברתיות עם אלקנה אלון  הצטרפו לחודשיים של השקעה בנושא השיווק בליווי מקצועי הליווי יכלול: שעה שבועית קבועה, שיחות אונליין, שיחות טלפון או זום, הגהה ובדיקה של פוסטים, תכנון וחשיבה של דרכי שיווק תואמים. אלקנה יתן מהידע שלו ויכוון אתכם לפעול נכון יותר! אלקנה מציע ליווי והדרכה בתחומים הבאים: * הקמה ותחזוק דפים עסקיים ברשת * סיוע ולמידה של כתיבת פוסטים שיווקים ברשת * בניית קהל יעד וקמפיינים פרסומיים ותדמיתיים * למידה של כלי המעקב, הפרסום והמדידה הדיגיטליים * סיעור מוחות עסקי, גיבוש וזיקוק רעיונות להמשך הדרך לשאר הפרטים מלאו את טופס ההתעניינות

מרחב עבודה

הידעת? מרחב עבודה בספריה פתוח לשימושך ראשון-שני רביעי-חמישי 10:00-17:00 שלישי 10:00-14:00 לפי הנחיות התו הסגול
הנה אנחנו!
תמונות נבחרות
הכנס השנתי של עסקטמוני, 2019
הכנס השנתי של עסקטמוני, 2019

תורמים לקהילה!

* תרומות מוכרות לפי סעיף 46 של מס הכנסה

מובילות עסקטמוני

נעה כהן-פור

מלווה את קהילת עסקטמוני

אילה דנינו

מנהלת פאני קפלן

מוריה רביוף

מנהלת מדיה

//
שותפים
אגף קידום עסקים עיריית ירושלים

אגף קידום עסקים בעיריית ירושלים פועל לחיזוק קהילות עסקית ברחבי העיר במטרה לטפח בעלי עסקים.

הקרן לירושלים

הקרן לירושלים מבקשת לעצב את עתידה של ירושלים כעיר מודרנית, פתוחה ותוססת על-ידי העצמת הקהילות המתגוררות בעיר.

מעוף

מעוף ירושלים מעניק שרותי ליווי ויעוץ לבעלי עסקים ויזמים. מעוף ירושלים פועל בשיתוף פעולה עם מוסדות לעידוד העסקים בעיר ובפרט עם עסקטמוני, החל משנת 2014.

מט"י

המרכז לטיפוח יזמות בירושלים (ע"ר) פועל מזה 30 שנה כדי לסייע ליזמים ובעלי עסקים בירושלים והסביבה. מט"י מפעיל עבור עסקטמוני קורסי ניהול והקמת עסק ליזמים בתחילת דרכם וסדנאות עסקיות לבעלי עסקים.

בית פאני קפלן

מרכז פאני קפלן הוא מרכז קהילתי הפועל למען שיפור איכות החיים בשכונה. כחלק ממטרותיו לקדם כלכלה מקומית ולחזק את התושבים/ות ובעלי/ות העסקים, הקים את 'החממה העסקית לנשים' ואת קהילת 'עסקטמוני'.

àåúéåú2