תיאור כללי של העסק: אני מלמדת אנגלית לתלמידים בעלי לקויות למידה, קשיים בקשב וריכוז ולאנשים על הקשת האוטיסטית בתפקוד גבוה. אני מלמדת אנגלית משנת 2008 ואת ההכשרה בלקוחות למידה עשיתי באגודת ניצן בשנת 2013, בעקבות מפגש עם תלמידים מוכשרים, חכמים ומקסימים, שלא הצליחו לרכוש את השפה האנגלית, למרות מאמצים רבים. התסכול העמוק שלהם ושל בני משפחתם, בנוסף להיכרותי הפרטית עם ההשלכות המשפחתיות והאישיות של הקשיים הנובעים מלקות למידה, הביאו אותי להתמחות בתחום. אני מאמינה שהנאה, הומור ומשחק הם כלים חיוניים למידה. אני מאמינה בלמצוא את הדרך המשותפת שלי עם התלמיד, לכבד את רצונותיו, ודרכם להשיג את המטרות הלימודים שלי. אני מאמינה שהתלמיד הוא שותף פעיל בלמידה, ואני עושה הכל על מנת לגייס אותו לכך.

מה שאני אוהב/ת בשכונה: הילדים וההורים איתם אני עובדת הם בני השכונה. הקשרים שאנחנו יוצרים לעיתים קרובות גולשים מעבר להוראה נטו. אנחנו יוצרים רשת (לא דיגיטלית) של קשרים, העברת מידע, ואפילו יצירת חברויות. השכונה היא הבית שלי.

איך אני יכולה לתרום לעסקים אחרים? היות ורוב הפעילות שלי היא בשכונה, אני רוכשת את הציוד הדרוש לי בתוך השכונה. בנוסף, אשמח לשתף פעולה עם עסקים בתחום ההוראה המתקנת, גם לשם התייעצויות ושיתוף ידע והן לשם הפניית תלמידים לפי הצורך.

שם בעלי העסק: יעל זליגמן.
כתובת העסק: אמציה 1, ירושלים.
טלפון: 054-8100884.
אתר אינטרנט: http://yaelsel6.wixsite.com/mysite
דוא"ל: yaelsel66@gmail.com
פייסבוק: משפה לשפה – הוראה מתקנת לאנגלית